Виробник кави «Характерна» пропонує контрактне виробництво під Вашою торговою маркою

Вихід на ринок з новим брендом або лінією продукції вимагає неймовірного вкладення грошей і часу у власне виробництво, на що фірма, особливо починаюча, може бути просто не готова.

Проте, створення нової власної торгової марки (private lable) -це те, що рухає компанію в правильному напрямку, сприяє розширенню асортиментного портфеля, формує в перспективі її впізнаваність, виділяє серед інших.

Яскрава продумана брендована упаковка, популярний якісний вміст і доступна ціна здатні виділити на ринку будь-яку, навіть молоду компанію, а також збільшити обсяг реалізації.

Але для цього необхідні:

 1. значні грошові вкладення в виробничі технології;
 2. трудомістка оптимізація всіх бізнес-процесів;
 3. час на пошук грошей, обладнання, приміщення, персоналу і т.д.

Тому замовлення виробництва під власною торговою маркою - вірне рішення для досягнення заданого комерційного результату при мінімумі ресурсних витрат.

Якщо говорити простіше, то такого роду послуга призначена для компаній, які володіють бажанням випускати продукцію власної торгової марки , але, при цьому, не володіють своїми виробничими потужностями.

Виробництво кави «Характерна» є сучасним, націленим на диверсифікацію якісного кавового продукту, бізнесом, що динамічно розвиваюється.

Одним з напрямків нашого прогресуючого бізнесу запропонована послуга професійного виробництва під власною торговою маркою замовника.

Співпраця з «Характероною» в плані такого узгодженого контрактного виробництва дозволяє:

 1. істотно заощадити ресурси для презентації та подальшого виведення продукту на ринок, завдяки повного виключення витрат на організацію і запуск власного виробництва;
 2. розширити в найкоротші терміни асортимент пропонованої продукції якісним, унікальним або популярним товаром;
 3. оптимізувати рішення для аналізу кожної деталі, здатної вплинути на подальший успіх задуманого проекту.

Дізнатися докладніше про умови співпраці в плані виробництва під власною торговою маркою (private lable) у Львові на базі нашої компанії і визначитися з ціною на даний вид послуги, можна після детального узгодження Вашого запиту з фахівцями торгової марки «Характерна».

Адже в разі такої співпраці ми пропонуємо можливості:

 • Виробництва продукції під Вашим торговим брендом за чіткими, визначених Вами ж, технічними умовами або індивідуальною рецептурою;
 • Мінімізації виробничих витрат;
 • Повного контролю якості на кожному з виробничих етапів;
 • Бездоганну фасовку продукції, що виготовляється;
 • Повну автоматизацію виробничого процесу;
 • Відсутність маркетингових націнок.

Спеціалізуючись на випуску високоякісної кави «Характерна» і виготовляючи продукцію під замовлення, ми сприяємо вирішенню переважної частини Ваших проблем, пов'язаних, безпосередньо, з виробництвом товарів нового бренду, щоб Ви, в свою чергу, змогли сконцентруватися на їх просуванні на ринку.

В нашому розпорядженні:

 • сучасне обладнання,
 • найвищий рівень виробництва кави,
 • контроль якості всього технологічного процесу,
 • кваліфікований виробничий персонал,
 • чималий досвід у виробництві кави під замовлення.

Ми гарантуємо надання очікуваного Вами якісного результату в чітко обумовлені угодою строки.