Рецепт приготування кави по-турецьки давній, як східна мудрість. Він прийшов до Європи разом з ароматними зернами і підкорив серця. Подавати такий напій потрібно в гарному посуді, без поспіху і метушні.


Кава по-турецьки виділяється насиченим смаком і ароматом. Для її приготування потрібно два головних інгредієнта: кава дрібного помелу високої якості і чиста вода з м'яким смаком. Додавши бажання приготувати ідеальний напій і гарний настрій, можете приступати.

Рецепт приготування запашної кави по-турецьки

Вам знадобиться турка зі зручною ручкою, красива чашка з блюдцем і східні солодощі. Кава по-турецьки готують тільки так, приділяючи особливу увагу кожній деталі.


Приступайте без поспіху і метушні, запашна кава готується на повільному вогні.

  • Джезву необхідно попередньо прогріти. Робіть це обережно, не відволікаючись на сторонні справи.
  • На дно готового посуду насипають 7 грам свіжомеленої ароматної кави для приготування однієї порції напою. Цукор і спеції за смаком краще додавати відразу, ретельно все перемішавши. Кориця, кардамон, мускатний горіх, гвоздика і шафран прекрасно поєднуються зі смаком терпкої кави і додають особливі пряні нотки. Пробуйте різні варіанти, і ви знайдете неповторний букет для ідеальної чашки кави.
  • Суміш на дні турки заливаємо чистою холодною водою об'ємом 100 мл. При бажанні воду можна замінити молоком, все залежить від ваших смакових уподобань. Тоді напій вийде м'який і ніжний.
  • Заварюйте каву не поспішаючи. Спочатку пінка почне рости, зачекайте кілька секунд. Коли приємний аромат наповнить ваш будинок і золотиста пінка повільно підніметься вгору, зніміть джезву з вогню без зволікань. Не треба доводити каву до кипіння. Таку процедуру можна повторити два рази.
  • Через кілька хвилин пінка злегка осяде, тоді наливайте каву в красиве горнятко зі східними орнаментами. Напій виходить темний і насичений, з яскраво вираженим смаком.


З такою чашкою кави по-турецьки можна повільно зустрічати світанок, насолоджуючись теплими мріями. Або приймати дорогих серцю гостей, зігріваючи звичайний день приємною бесідою. Даруйте собі красиві моменти, адже вони складаються в прекрасне життя.