Рецепт незвичайної м'ятної кави - це з'єднання двох сильних протилежностей. В одній чашці підбадьорливий кавовий аромат і заспокійлива м'ятна свіжість. Зробіть такий ексклюзивний напій ранковим ритуалом, і вам підкоряться всі вершини. Ви будете наповнені енергією, і незворушно спокійні. Хто встоїть перед такою силою?

Ім'я людини, яка додумалася приготувати такий напій, історія не зафіксувала, але рецепт залишився. Для його приготування вам знадобиться 4 листочка свіжої м'яти, 2 чайні ложки цукру, мелену каву і води, як на класичний еспресо.

Ідеально, коли м'ята росте у вас під вікном, але якщо живете в місті, то в найближчому супермаркеті ви зможете купити свіже листя. Ідеально, коли кавові зерна ви будете молоти безпосередньо перед приготуванням напою, але можете також купити готову мелену каву в тому ж супермаркеті.

Рецепт приготування м'ятної кави з ароматом ранкової свіжості

Найкраще готувати каву в джезві або турці. Такий ранковий ритуал допомагає прокинутися і зібратися з думками. Але якщо ви звикли до гейзерної кавоварки або кавомашини, можете нічого не змінювати. Головне, щоб напій вийшов міцним і ароматним.

  • Злегка прогрійте турку на повільному вогні, опустіть на дно дві чайні ложки кави і додайте 100 мл чистої свіжої води.
  • Кава вариться без поспіху. Її не можна доводити до кипіння, як тільки золотиста пінка підніметься вгору, зніміть джезву з вогню.
  • Листочки свіжої м'яти ретельно промийте під проточною водою, і залиште на кілька хвилин. Нехай трохи просохнуть.
  • Улюблену чашку прогрійте, покладіть на дно цукор, порвіть м'ятні листочки на дрібні шматочки, злегка помніть і покладіть в чашку.
  • Налийте гарячу каву і дайте напою настоятися кілька хвилин. Коли два сильних смаки і аромати змішуються, ваш напій готовий. Тепер можна насолоджуватися ідеальним початком дня.

Час приготування не сильно відрізняється від звичайного рецепту еспресо. Так що варто спробувати. Така маленька деталь, як 4 листочка м'яти, дасть вам можливість зовсім по іншому поглянути на звичні речі. А це іноді дуже корисно.