Кава "SL Еspresso Crema" 1 кг

  • Модель: SL Еspresso Crema
  • Наявність: Є в наявності
  • 227.25 грн

  • Ex Tax: 227.25 грн
Характеристики
Аромат
Інтенсивність
Смак
Ступінь обсмаження
Рекомендації
Еспресо
Мока
Френч-прес
Зберігання
В кухонній шафі
Уникати потрапляння повітря, світла і тепла
У морозилці
Міцно закрити, не витягати, зберігати не більше 2 місяців

Кава в зернах SL Еспресо Крема від вітчизняного торгового знаку «Кава Характерна» призначена для приготування висококласного класичного еспресо з якісним крема.

 

Крема - це пінка, що виникає в процесі приготування готового напою на поверхні еспресо або американо, і визначає якість приготованого кавового напою.

Пінка з'являється аж ніяк не на кожній поверхні приготованого напою, який вам можуть подати. Фахівці вважають крема одним з головних ознак, що визначають грамотність приготування кави та свідчать про якість кавових зерен, з яких власне і готували кінцевий напій.

Пінка або крема на поверхні кави повинна бути однорідною, щільною, рівною і володіти гарним золотисто-горіховим відтінком. Правда колір крема може змінюватися в залежності від вмісту в кавовій суміші робусти і арабіки, але що стосовно тривалості її присутності на поверхні напою - однозначно крема повинна зберігатися як можна довше. Пінка на бездоганній каві не тане острівцем по центру, і навіть після того як кава випита, залишає після себе золотистий обідок на внутрішній поверхні чашки.

Кава в зернах SL Еспресо Крема за своїм вмістом на 30% складається з арабіки, і на 70% з високоякісних сортів робусти.

Чому така висока питома вага робусти, запитаєте Ви?

Справа в тому, що справжній еспресо зі справжньою крема можна приготувати тільки при високому вмісті в кавовому купажі робусти. Саме зерна цього сорту кави здатні порадувати не тільки гармонійною витонченістю та вишуканою смаковою гамою, а ще й яскравою основною «кислинкою», що розливається в ротовій порожнині безліччю ледь вловимих нюансів.

Для того, щоб смак бездоганної готової кави вийшов з м'яко вираженою інтенсивністю, але при цьому досить бадьорим, мало просто взяти відмінну кави і грамотно технічно її обсмажити. Перш необхідно професійне формування кавової суміші з ідеальним співвідношенням різних сортів кави, а також з урахуванням їх смакових характеристик.

Купажери будь-якої фірми - виробника особливо ревно оберігають найкращі рецепти і популярних кавових сумішей. У продукті SL Еспресо Крема грамотний і ретельний підбір кавових зерен з Індії, Ефіопії та В'єтнаму виграшно вирішив долю зернової кави SL Еспресо Крема з практично бездоганними смаковими визначеннями. Кава на стільки ж хороша, на скільки бездоганна на ньому крема при правильному приготуванні еспресо.

До складу кавових купажів торгової марки «Кава Характерна» входять лише найдобірніші кавові сорти, бездоганний процес автоматизованого обсмаження доведений до максимальної досконалості, грамотна продумана упаковка зберігає всі найкращі якості свіжозмеленої обсмаженої кави.

Тому на питання: що ж собою являє на сьогодні кава торгової марки «Кава Характерна» можна просто відповісти - кава відмінної якості і чудового смаку.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре