Кава "Chocolate" 500 г

  • Модель: Chocolate
  • Наявність: Є в наявності
  • 109.71 грн

  • Ex Tax: 109.71 грн

  • 10 або більше: 105.00 грн
  • 20 або більше: 100.00 грн
  • 30 або більше: 98.00 грн
Характеристики
Помел
Аромат
Інтенсивність
Смак
Обсмаження
Рекомендації
Еспресо
Мока
Френч-прес
Зберігання
В кухонній шафі
Уникати потрапляння повітря, світла і тепла
У морозилці
Міцно закрити, не витягати, зберігати не більше 2 місяців

Кава "Chocolate" 500 г

Ароматизована кава - це одна з тих ліній кави від українського виробника «Кава Характерна», яка користується постійним і стабільним попитом у сучасних споживачів.

А кава «Chocolate» позиціонується, як одна з кращих марок в ароматизованої серії торгового бренду «Кава Характерна», завдяки насиченому шоколадно-кавовому аромату, тривалому гіркувато-шоколадному післясмаку і щільною насиченою консистенцією.

До того ж, представленому напою в готовому вигляді притаманний приємний десертний шоколадний смак з відчутною природньою каві гірчинкою. Не секрет, що запах шоколаду пробуджує лише приємні асоціації, викликаючи прилив ендорфінів, так званих «гормонів щастя».

Саме, завдяки власному гіркувато-шоколадному післясмаку, яскравому шоколадному аромату, тягучою щільної консистенції при дегустації готового ароматизованого напою «Chocolate» від «Кава Характерна» виникає відчуття найвищого ступеня блаженства. При цьому послідовно відкривається вся пишнота смаку натуральної якісної кави, з якого і формується даний напій.

Вражає збалансоване поєднання високоякісних сортів добірної арабіки, яке підібрано на стільки бездоганно, що сформована бездоганна консистенція напою в готовому вигляді з терпкувато-в'язкими тягучими, гіркувато солодкими відтінками смаку меленого кавового зерна і найбагатшим кавовим букетом ароматів підкорює з першого ж ковтка.

Революційний метод підбору, подальшого обсмажування кавових зерен і використання новітніх технологій виробництва при виготовленні пропонованого продукту звели характеристики пропонованого ароматизованого напою «Chocolate» до висококласного рівня.

Кава «Chocolate» від «Кава Характерна» - це 100 -% - а натуральна мелена кава з неповторною шоколадною витонченістю і виразною, вельми яскравою смакової палітрою. Насичена яскравість шоколадного смаку в даному кавовому напої чудесним чином поєднує гіркі акценти натуральних какао-бобів з якісним кавовим смаком.

Глибокий аромат гіркого шоколаду визначається дуже виразно, але при цьому насичений шоколадний запах не затьмарює багатий кавовий букет ароматів, характерних для арабіки.

Ароматизована кава «Кава Характерна» «Chocolate» чудова і для приготування коктейльних сумішей, і для споживання в класичному самодостатньому варіанті подачі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре