Продукія торгової марки «Кава Характерна» - приклад кавової довершеності

Уявіть собі сонячний добрий ранок, Ви прокидаєтеся з посмішкою і відчуваєте аромат нашої кави, який м'яко перетягує Вас з ліжка до чашечки смачної гарячої кави ...

Саме для таких радісних життєвих моментів і важливо виробнику займатися не стільки бізнесом, скільки справою свого життя.

Особливо відповідально до питання правильного підбору сировини, якості виробництва, упаковки та навчання персоналу виробник підходить, якщо на ринок виводитися новий продукт, новий бренд і нові відчуття.

Власне таку неймовірну популярність і потребність забезпечило продукції порівняно нового бренду «Характерна» гідне і належне ставлення до продукту, що виготовляється для споживачів і для їх задоволення бездоганним смаком справжньої кави.

Продукція торгового знака «Кава Характерна» - це неймовірна суміш особливих кавових зерен вищих сортів з найпопулярніших світових регіонів вирощування кави: Центральної і Південної Америки, Африки та Азії, що дозволяє виробляти гідну, смачну каву на рівні преміум класу.

Особливо, ретельно проаналізоване і перевірене досвідом і часом співвідношення зерен в унікальних купажах дозволяє гармонійно поєднувати найкращі сорти арабіки, представленої лише сортами преміум класу, з зернами найякіснішої робусти. Такий неймовірний смаковий букет може фіксуватися як еталон в смакових відчуттях.

Якість і смак наших кавових сумішей для кожної марки виробленого «Кава Характерна» кави були неодноразово підтверджені і професійними дегустаторами, і звичайними шанувальниками чашечки по-справжньому якісної кави.

Важливим моментом у виробництві кавових напоїв є технологія обсмажування, помелу та інших, виключно виробничих етапів.

Спеціальна техніка обсмажування при виготовленні кавової продукції «Кава Характерна» дозволяє зберегти максимум корисних хімічних сполук в натуральних кавових зернах до безпосереднього моменту приготування кави. Таким чином, наша кава не тільки дивовижно смачна, але і при цьому корисна.

Оперативність - ще одна складова технологічно грамотного виробництва. Адже оперативний помел та пакування кави безпосередньо після його обсмажування дозволяє споживачам насолоджуватися смачною, корисною, поживною, свіжообсмаженою меленою кавою.

Важливим моментом для будь-якої марки кави є упаковка кінцевого продукту.
При виготовленні упаковок для нашої продукції використовується лише натуральний матеріал, а металева фольга, яка є внутрішнім елементом упаковки, сприяє збереженню всередині пачки повністю вакуумного середовища, завдяки чому окислення кави повністю відсутнє, а стійкий, неймовірно приємний аромат кави, до якого Ви так звикли, збережений .

Відмова від полімерів і застосування тільки паперу при упаковці дозволяє піклуватися не тільки про якість своєї продукції, а й про здоров'я людей, які його вживають.

Безкомпромісна якість кави від торгового бренду «Кава Характерна» досягається постійним вдосконаленням процесів власного виробництва, а також відповідністю світовим стандартам виробництва кави. Це також сприяє збереженню унікального смаку нашої продукції і особливою впізнаваності кави «Характерна», не залежно від того, в якому куточку України його питимуть.