Наші представники

За оцінками аналітиків, не дивлячись на відносно нетривале перебування на вельми конкурентному ринку кави, торговий знак «Кава Характерна» зумів зайняти свою гідну позицію в рейтингу українських виробників кави.

На ринку України компанія представляє такі широко відомі марки як:

«Banderstadt», «Lemberg», «Бандерівка», «Галіція», «Кремова», «карамельна», «Irish cream», «Chocolate», «Cherry» та ін.

За час свого становлення «Кава Характерна» стала синонімом справжньої кавового якості і гідного смаку за прийнятними цінами. При повному контролі всього ланцюжка виготовлення кави, починаючи від вибору і закупівлі кавових зерен до фінальної упаковки, продукція бренду «Кава Характерна» відповідає всім міжнародним нормам якості.

Не дивлячись на великий асортимент виробленого кави, зберігати його на складі довго не доводиться. Щоденне виготовлення кави і негайна відправка його покупцям дозволяє гарантувати по-справжньому якісний продукт, забезпечуючи злагоджену логістику, стабільні пропозиції і високу якість за досить прийнятною вартістю.

На сьогоднішній день з нами співпрацюють тисячі представників, оптових і роздрібних компаній по всій Україні. Наш досвід роботи в ролі надійного постачальника і партнера дозволяє зберігати взаємовигідні партнерські відносини надовго.

Чому вигідно працювати саме з нами?

Дотримання кавових стандартів, унікальні купажі з добірних кавових зерен кращих сортів, вишуканий дизайн і безкомпромісна якість продукції зробили торгову марку «Кава Характерна» брендом особливого статусу і чудового смаку.
Ми працюємо без обмеження мінімального замовлення, відвантажуємо будь-яке замовлення для зручності наших покупців.

  • Асортимент 

«Кава Характерна» пропонує широкий вибір справжньої меленої кави, а також гідний асортимент ароматизованих кавових напоїв.

  • Зручні знижки 

Не потрібно торгуватися і відстоювати бажану знижку, прозора і зрозуміла схема цінової лояльності обмовляється при оформленні замовлення.

  • Кращі ціни

Гідна кава за розумною ціною - один з головних принципів нашої роботи.

  • Спеціальні умови

Для представників і клієнтів з великими обсягами замовлень діють спеціальні умови співпраці. Протягом останніх років мережа наших представників динамічно розвивається, представляючи можливість поставляти продукцію «Кава Характерна» в будь-яку точку України без зволікань. Використання такої схеми роботи підтверджує оперативність і зручність поставок і співпраці.

Виготовлено в компанії SolTech