Кава зернова 200 г

Торговий бренд «Кава Характерна» гарантований експерт по смаку і аромату якісної арабіки

Наша країна характеризується досить великою кількістю справжніх шанувальників і поціновувачів кави. А український ринок для задоволення стабільно зростаючого попиту на відмінну каву представляє не меншу кількість гідного кавового продукту. Тому при такому різнобічному виборі досить актуальним є питання визначення найкращої кави.

Щоб вибрати гідний вигляд і марку кавового продукту необхідно спробувати різні сорти, суміші, ступеня і техніки обсмаження, а також визначитися з головним вибором - вибором виробника.

Експерти припускають, що розуміння того, що саме вам потрібно і що дійсно вам подобається, прийде навіть не після десятої чашки кави. Випити і перепробувати необхідно значно більше кави.

Ми ж пропонуємо Вам відразу почати з дегустації високоякісної натуральної зернової кави «Кава Характерна».

Виробник «Кава Характерна» скрупульозно ставитися не тільки до використання прогресивних виробничих технологій, але також до якості кавових зерен, а також застосовуваних методів їх збору, обсушування і зберігання.

Для виготовлення натуральної зернової кави ТМ «Кава Характерна» використовує плоди дерев арабіки. Саме цей сорт відрізняється багатим смаком і неперевершеним ароматом. Якщо починати розмову про ідеальну каву, то це буде виключно арабіка.

Оскільки інтернет-магазин «Кава Характерна» - це суто спеціалізована точка продажу, то тут 100-відсотково гарантовано використання справжньої натуральної арабіки.

Поінформованість в особливостях і характеристиках різних сортів кавових зерен дозволяє фахівцям торгового бренду «Кава Хараткерна» виробляти і постачати на ринок ідеально збалансовані суміші арабіки.

Використання оригінального і технологічно грамотного витриманого середнього ступеня обсмаження надає надає зернам кави насичений - гіркуватий смак, ідеально збалансований з кислуватим смаком. Важливо запам'ятати, що середня ступінь обсмаження кавових зерен - це оптимальний баланс в смаку.

 

Зернова кава, представлена торговельною маркою «Кава Характерна» в герметичній м'якій непрозорій упаковці вагою 200 грамів. Саме завдяки цьому, кава в зернах може зберігатися, не втрачаючи своїх якостей, до п'яти місяців, хоча слід зазначити: чим старша кава, тим помітніше погіршуються її властивості. Адже свіжообсмаженою кавою вважається той продукт, сировина для якого була приготована не більше трьох місяців тому.

 

Найкраще дотримуватися схеми: купили, помололи, випили. Тому обсяги закупівель повинні бути оптимальні споживанню.

Власне тому виробник «Кава Характерна» пропонує кавовий продукт оптимального фасування в 200 грамів при цьому відмінної якості.

Важливо відзначити, що великою популярністю в останні роки почали користуватися ароматизовані сорти кавових зерен зі смаками амаретто, шоколаду, горіха та інших.

Купуйте зернову каву від «Кава Характерна» і Вибирай безпечну і правильну каву за розумною ціною

100% -ва Арабіка або оригінальна суміш кращих за якістю кавових сортів з різних країн світу, допоможуть вам вибрати свою, бездоганну каву. Подрібнивши її безпосередньо перед приготуванням, Ви зможете приготувати її так, як вважаєте за потрібне.

Виготовлено в компанії SolTech