Кава зернова 1 кг

Кава в зернах від торгового бренду «Характерна» визнана кращою за якістю серед продукції іменитих львівських кавових марок

Величезна кількість людей по всьому світу просто обожнюють каву. І у кожної людини цілком обгрунтовано є свої вподобання. Завдяки величезному асортименту представленої на ринку кавової продукції кожен шанувальник кави може знайти безпосередньо свій ідеально підходящий варіант кавового напою, що бадьорить.

Але все ж переважною кількістю голосів на свою користь за смаком визнана бездоганна кава в зернах.

Тільки зернова кава здатна подарувати можливість насолодитися неймовірно божественним напоєм.

Кава в зернах – найкраща за якістю. Її вміст повністю не сприймає присутність штучних ароматизаторів і домішок.

Правда одним з найважливіших моментів в приготуванні неймовірно смачного готового кавового напою є обсмажування кавових зерен. Якщо Ви позиціонуєте себе як справжнього шанувальника кави, напевно ознайомлені з усіма тонкощами бездоганною обсмажування.

Торговий бренд «Характерна» завдяки професійному, повністю автоматизованому і зваженому обсмажуванню представляє на ринку чудовий кавовий напій, здатний подарувати масу непорівнянних ні з чим вражень.

Переваги кави в зернах від торгового знака «Кава Характерна»:

1. Гарантована якість

Для повної впевненості в якості використовуваної в приготуванні меленої кави, найкраще отримати її шляхом самостійного помелу. Адже при покупці меленої кави у недобросовісних виробників немає ніякої гарантії, що разом з кавової сумішшю до Вас в горнятко не потраплять інші добавки.

2. Аромат і смак

Лише тільки що змолоті кавові зерна, подрібнені безпосередньо перед приготуванням, здатні подарувати найнеймовірніший смак і аромат готового напою. Речовини, що містяться в зернах кави, здатні з легкістю випаровуватися, тому час між помелом кави і його заварюванням найкраще звести до мінімуму. Тільки тоді можна оцінити чудовий насичений смачний і ароматний напій.

3. Вартість

Існує думка, що кава в зернах коштує дорожче меленої, але насправді це зовсім не так. Уважно ознайомьтесь з зазначеною вагою на упаковці, і Ви зрозумієте, що зернової кави в упаковці міститься набагато більше

4. Зручність і простота зберігання

Якщо кава мелена потребує повної герметичності, то зернова кава можна зберігати в звичайному сухому чистому мішечку, оскільки оболонка кавового зерна не дає можливості випаровуватися всім корисним речовинам.

 

Для того, щоб вибрати ідеальну для себе каву, необхідно спочатку визначити чи Ви віддаєте перевагу чистій Арабіці чи гарній суміші якісних сортів.

До того ж важливо також вибрати ступінь обсмаження. Якщо Ви є шанувальником не надто гіркої і міцної кави, вибирайте слабку ступінь обсмаження. Якщо ж навпаки, вам подобатися терпкий і гіркуватий кавовий напій - купуйте каву в зернах сильного обсмажування.

Торговий бренд «Кава Характерна» пропонує покупцям каву в зернах на будь-який смак, в тому числі і неймовірно популярну останнім часом ароматизовану каву.

100% -ва Арабіка або оригінальна суміш кращих за якістю кавових сортів з різних країн світу, допоможуть вам вибрати свою, бездоганну каву. Подрібнивши її безпосередньо перед приготуванням, Ви зможете приготувати її так, як вважаєте за потрібне.

Купуйте і готуйте лише якісну каву разом з Тоговою маркою «Кава Характерна».

Виготовлено в компанії SolTech