Кава "SL D`Oro" 1 кг

  • Модель: SL D`Oro
  • Наявність: Є в наявності
  • 269.32 грн

  • Ex Tax: 269.32 грн
Характеристики
Аромат
Інтенсивність
Смак
Ступінь обсмаження
Рекомендації
Еспресо
Мока
Френч-прес
Зберігання
В кухонній шафі
Уникати потрапляння повітря, світла і тепла
У морозилці
Міцно закрити, не витягати, зберігати не більше 2 місяців

Доступні варіанти

Зернова кава SL D'Or створена торговою маркою «Кава Характерна» для справжніх кавових шанувальників, які не відмовляться від справжньої насолоди на користь сумнівних переваг кави спрощеного приготування.

Адже тільки зернова кава здатна розкрити справжню якість кавових зерен. Зовнішній вигляд і запах зерен здатні детально «розповісти», як відбувалася сушка і подальше обсмажування кавового зерна.

Купуючи зернова кава, Ви купуєте свободу у вирішенні, який саме помел для Вас сьогодні кращий. Ступінь помелу безпосередньо залежатиме від того, який кавовий напій Ви збираєтеся готувати, був би то класичний еспресо, або, можливо, кава по-турецьки, або кава, заварена в горнятку ... При виборі зернової кави Ви одночасно купуєте повну свободу вибору і в способі приготування готового напою, в залежності від бажання або настрою.

Зберігати зернову каву набагато простіше інших видів. Кавові зерна здатні довго зберігати все різноманіття смаку і аромату разом з найдрібнішими акцентами і нотками, які так цінуються істинними кавовими шанувальниками.

Як вибрати якісну каву в зернах, щоб потім не розчаруватися?

Вибирайте каву SL D'Or в зернах від торгової марки «Кава Характерна», адже отримати максимум смаку і впевнений аромат готового напою можливо лише за умови безпосереднього перемелювання кавових зерен перед самим приготуванням або заварюванням ..

При купівлі будь-якого виду кави, в тому числі і зернового, слід звернути особливу увагу на упаковку. Вона повинна бути герметичною, зручною і містити повну інформацію про вміст, країну зростання, спосіб обробки придбаних зерен, датою обсмажування, при чому чим свіжіша кава, тим яскравіше буде її смак.

З огляду на вищезазначене, слід розуміти, що купувати зернову каву, та й будь-який інший вид кави, найкраще безпосередньо у виробника або в спеціалізованій точці продажу, зокрема на сайті «Кава Характерна». Це з більшим ступенем імовірності буде гарантувати, що кава свіжа і якісна.

Придбати каву SL D'Or вагою 1 кг в упаковці не означає запастися кавою. Найкраще купувати каву рівно стільки, скільки Ви зможете приготувати найближчим часом.

Адже кава в зернах також здатна втрачати свої смакові і ароматичні характеристики вже через три тижні після процесу обсмажування. Тому при покупці кави великими партіями або в економних обсягах робіть правильні розрахунки необхідної кількості, щоб приготований кавовий напій завжди був бездоганним.

Головною незаперечною перевагою кави в зернах SL D'Or є багатство і розмаїття смаку. Кавове зерно - природна капсула, що утримує в собі кавові масла і вивільняє особливу повноту смаку і найінтенсивніший кавовий аромат при обсмажуванні і подальшому готуванні. Чим менше часу проходить від моменту перемелювання кавових зерен до моменту приготування запашного неповторного напою - тим яскравіше і впевненіше буде смак. Єдиний недолік кави SL D'Or від «Кава Характерна» - це наявність в будинку кавомолки та необхідність витрачення більшого обсягу часу на її приготування, в порівнянні з меленою і тим більше розчинною.

Торгова марка «Кава Характерна» представляє кавові зерна лише найвищої якості, пропонуючи Вам можливість об'єднати різні кавові нотки в одну бездоганно цілісну композицію і приготувати чудовий напій.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре