Кава «Характерна» «Кремова» 100 грам

Замовити каву

Кава ароматизована «Характерна» «Кремова» (100 грам) володіє високими смаковими якостями. Адже пити навіть саму ароматну арабіку кожен день рано чи пізно набридає і найбільш пристрасному цінителю кави.

Допомогти у вирішенні цієї неприємної ситуації цілком може ароматизована кава. Адже для цього напою характерний дуже м'який і, в той же час, що запам'ятовується інтенсивний смак. Окрему ж увагу заслуговує яскравий аромат, який просто манить спробувати неймовірний кремовий десерт.

Ароматизатори в каву почали додавати не вчора, а ще кілька століть тому. Спочатку для посилення аромату і додання пікантності напою використовували корицю, цедру, імбир, коньяк, ваніль і ін. Така кава вважалася вельми популярним частуванням на Сході і була досить дорогим напоєм, правда, спеції додавалися в чашку з готовим напоєм безпосередньо перед вживанням.

Час минав, прогрес не стояв на місці, і в кінці 50-х років ХХ століття з'явилися нові способи ароматизації кави. При цьому особливо цінний кавовий напій з зерен арабіки високої якості, що володіють і без ароматизаторів неймоверним кавовим ароматом. Поєднання цих несхожих один на одного запахів створює такий особливий напій, від якого, напевно, не зможе відмовитися ніхто.

Найскладніше при виборі ароматизованої кави - це вибрати безпосередньо свій смак і аромат. Але для цього потрібно шукати і пробувати, тільки тоді можна зрозуміти, з яким кавовим напоєм ранок буде самим добрим і прекрасним.

Ми запевняємо, що саме з ароматизованою кавою «Кремова», оскільки його неповторний аромат вершкового крему в поєднанні з підбором якісної кавової суміші допоможе розкрити найтонші смакові нотки цього самодостатнього кавового напою.

Кава ароматизований «Кремова» від «Характерна» характеризується:

  • достатньою консистенцією,
  • середньої міцністю,
  • стриманим настоєм,
  • помірними смаковими відтінками,
  • Кремовий аромат виражений чудово. Саме завдяки неповторним ароматичним властивостям цінителі ароматизованих кавових напоїв віддають перевагу каві від «Характерна».

У ролі співзвучного доповнення до ароматзованої кави «Характерна» «Кремова» чудово підходять молоко або ж вершки, що сприяють посиленню м'яких кремових акцентів в готовому напої.

Також ароматизована кава «Кремова» - це чудова віддушина для ласунів. Але і шанувальникам класичної подачі кави слід іноді побалувати себе новизною вражень від багатогранного смаку і наявністю бездоганною запашної кремовою пінки на поверхні смачного приготованого напою.

Виготовлено в компанії SolTech