Кава “Характерна

Замовити каву

Кава ароматизована “Кава Характерна “Карамельна” являє собою чудове поєднання збалансованого стійкого смаку арабіки з інтенсивним ароматом карамелі.

Карамель - визнаний в усьому світі, популярний кондитерський виріб, що отримується внаслідок нагрівання цукру або шляхом зварювання цукру в мінімальній кількості води. Саме слово «карамель» взято з французької мови, перекладається, як “палений цукор”.

Смак карамелі безпосередньо залежить від ступеня зварювання цукрового розчину, карамель має витончений делікатний смак, насичена, золота, інтенсивна, глибока, а темна карамель характеризується горіховим присмаком з невеликою приємною гіркуватістю.

Саме ароматизована кава “Карамельна” від виробника “Кава Характерна” передає всю насиченість карамельного аромату і смаку при споживанні готового кавового напою.

Даний самодостатній вид кави від “Характерна” володіє:

  • інтенсивним багатогранним смаковим букетом з ледь відчутним присмаком кислинки і м'якою гіркуватістю;
  • середньою консистенцією без високої щільності і різко виражених смакових відтінків.


При цьому, каві притаманний тривалий карамелевий післясмак, а також помірна міцність.

Аромат карамелі виражений досить яскраво, також напою притаманний тривалий карамельний післясмак.

Кава середнього помелу, середнього ступеня обсмаження, що надає меленій каві більш темного кольору, а також особливі смакові акценти з присутніми легкими солодко -гіркими нотками.

Помірна гірчинка, стримана кислинка, середня глибина смаку - в результаті виходить збалансований напій з насиченим карамельним ароматом і приємним десертним смаком.

Споживання готової ароматизованої кави “Карамельна» чудово поєднується з ніжною Панакотою, шоколадом, фруктовим парфе, шоколадним морозивом або іншими витонченими десертами.

Вживання кави “Карамельна” без доповнень, включаючи вершки, молоко та ін., дозволяє переконатися в повній самодостатності готового напою і отримати насолоду від його природнього кавового смаку з карамельним ароматом.

Ця кава не просто смачна, вона кожен раз готова відкривати багатогранні відтінки свого чудового смаку.

Виготовлено в компанії SolTech