Кава

Замовити каву

Кава ароматизована мелена «Карамельна» (в 100 грамовій упаковці) являє собою беспрограшне поєднання 100% - вої арабіки з чудовим ароматом карамелі.

Адже кава з карамеллю - це улюблений напій не тільки для шанувальників кави, але також і для ласунів.

Можна, звичайно ж, приготувати окремо кавовий напій і окремо чудову карамель, після чого з'єднати ці два компоненти в вражаючу довершеність.

Але можна також просто заварити ароматизовану каву «Карамель» від торгового знаку «Характерна» і в результаті насолодитися чудовою карамельною кавою, економлячи не тільки сили, а й час.

Аромат карамельної кави здатен зробити ранок яскравим і радісним.

Допускається додавання в готову каву «Карамельна» також інших спецій і інгредієнтів: шоколаду, вершків, кориці, молока та інше.

Дивовижно, але існує теорія, що деякі аромати сприймаються людиною на рівні його підсвідомості, викликаючи певні емоції і занурює в спогади.

А карамель, як особливий десертний аромат, з самого початку не може не приносити задоволення і радість, які стоять в житті, буквально, кожної людини не на останньому місці, і кожен з нас прагне отримати цих радісних моментів у житті якомога більше.

Ароматизованому напою «Карамельна» притаманний інтенсивний, глибокий кавовий смак з обов'язковою, ледь відчутною кислинкою, м'якою гіркуватістю, характерною для арабіки, приємний горіховий присмак і насичений карамельний післясмак.
Кава не відрізняється високою щільністю, має середню консистенцією, але характеризується найяскравішим ароматом тягучої, густої, приємно приторної карамелі. Шанувальники всього гротескно-солодкого напевно оцінять цю каву по достоїнству.
При цьому, важливо відзначити, що карамельний ароматизатор ні в якій мірі не перебиває натуральний природний аромат кави. Оскільки ці два різних один від одного запахи грають в ідеальному унісоні, зберігаючи одночасно свою індивідуальність.
Колір кавової суміші темніший за рахунок середнього помелу, готовий напій має збалансований смак без наявності будь-яких смакових відтінків які виділяються, середньою глибиною смакових відчуттів і приємним десертним смаком.
Як і будь-яка ароматизована кава, при правильному приготуванні і гідній до себе повазі, ароматизована кава «Карамельна» з готовністю розкриє всі численні відтінки свого дивовижного смаку.

Адже ароматизована кава «Карамельна» не дарма займає одну з лідируючих позицій в лінійці ароматизованих напоїв торгової марки «Кава Характерна».

Виготовлено в компанії SolTech