Кава “Характерна” “Irish Cream” 75 грам

Замовити каву

Ароматизована кава “Кава “Характерна “Irish Cream” (75 грам) це чудове поєднання упізнаваного і, мабуть, найвідомішого десертного аромату ірландських вершків, або по англійськи "irish cream" з ідеальним поєднанням добірних бразильських кавових зерен арабіки і плодів високоякісних сортів індонезійської, в'єтнамської та індійської робусти.

Irish cream - є широко поширений вершковий лікер на основі ірландського віскі, вершків, кави, згущеного молока, ванілі і шоколадного сиропу, внаслідок чого ідеальне насичене поєднання смакових відтінків сприяє формуванню неповторних дегустаційних відчуттів при споживанні готової ароматизованої кави.

«Ірландські вершки» дуже відомий напій у всьому світі, але особливе визнання він отримав в Канаді, Великобританії та Сполучених Штатах.

Аромат “Ірландські вершки” розкривається через фантастичне поєднання ароматів ванілі, збитих вершків, кави і підкорює присутністю легких, але досить помітних смакових ноток ванілі, карамелі і високоякісного віскі.

Мабуть, найбільша споживча аудиторія серед ароматизованих напоїв торгового бренду “Кава Характерна” цілком обґрунтовано налічується у кави “Irish Cream”, при цьому популярність смаку “Irish Cream” стабільно залишається незмінним.

Неймовірний смак пропонованого кавового напою задають добірні кавові зерна арабіки з Бразилії, з властивим їм солодкуватим смаком і незрівняним ароматом. А також ідеально підібрані сорти робусти, що сприяють міцності напою, які збагачують і поглиблюють смак, що визначають ступінь приємної маслянистості кави, що підвищує щільність кави, залишаючи чудовий кисловато - в'яжучий присмак.

Ароматизатор стародавнього традиційного ірландського напою виражений дивно яскраво, але й кавові акценти можна відчути чудово.

Каву “Кава Характерна “Irish Cream” можна готувати всіма існуючими способами, як в якості окремого, самодостатнього напою, так і в складі інших готових кавових напоїв. Пропонована ароматизована мелена кава особливо прекрасна в поєднанні з молоком, вершками, а також чудовим стає споживання даного кавового напою з не надто солодкими десертами.

Виготовлено в компанії SolTech