Кава

Замовити каву

Кава "Irish Cream" 500 г

Кава «Irish Cream» від торгової марки «Кава Характерна» цілком обгрунтовано позиціонується як кавовий напій ароматизованої лінії від провідного вітчизняного бренду з найбільшою шанувальницькою аудиторією.

Все завдяки незмінній популярності аромату «Irish Cream», що залишається в рейтингу найпопулярніших запахів і смаків в світі.

Irish cream - це вершковий лікер, який базується на основі ірландського віскі, вершків, згущеного молока, кави, шоколадного сиропу і ванілі.

Напій «Ірландські вершки» надзвичайно популярний у всьому світі. Поєднання, які входять до складу його компонентів розкриваються у разючому з'єднанні ароматів кави, ванілі, збитих вершків, злегка відчутних ноток карамельного смаку та відтінків високоякісного віскі.

У ароматизованому кавовому напої від «Характерна» «Irish Cream» вдалося безпосередньо з'єднати ретельно збалансовану суміш декількох високоякісний сортів натуральних кавових зерен і, одного з найвідоміших у світі десертних ароматів ірландських вершків, або по англійськи: "irish cream".

І хоча смак і аромат ірландського коктейлю виражений в даному кавовому напої дуже насичено, кавові акценти відчуваються в ньому також чудово. Саме таке насичене, і в той же час бездоганне поєднання формує неповторні смакові відчуття при вживанні готового напою «Irish Cream».

Неповторний смак кінцевого продукту задають добірні бразильські кавові зерна арабіки з характерним солодкуватим смаком. Додавання ж до складу використовуваного кавового купажу високоякісних сортів робусти з Індонезії, В'єтнаму і Індії допомагає сформувати міцність напою, збагачуючи і поглиблюючи смак кінцевого продукту, підвищуючи щільність кави, залишаючи приємний терпкий післясмак.

 

Смак кавових зерен високогірної арабіки в поєднанні з вишуканим смаком ірландського лікеру Irish Cream здатний надихнути і дарувати приємні хвилини неймовірної насолоди наодинці з собою, або з тими, хто Вам близький. Починаючи від приготування кави, закінчуючи задоволенням від готового кавового напою, навколо Вас будуть кружляти неймовірні аромати всіма улюбленого лікеру і натуральної запашної кави.

Кава «Irish Cream» від торгової марки «Кава Характерна» - одна з найбільш бездоганних в ароматизованої лінії, особливо гарна у поєднанні з вершками, молоком, також чудовим може бути споживання даного кавового напою з десертами помірної солодкості: Панакота, шоколадом, фруктовим парфе, шоколадним морозивом тощо.

Виготовлено в компанії SolTech