Кава Характерна "Irish cream" 400 г

  • Модель: "Irish cream"
  • Наявність: Є в наявності
  • 278.93 грн

  • Ex Tax: 278.93 грн

Кава ароматизована сублімована «Irish cream» в упаковці вагою 400 грамів при грамотному виробництві, відмінній якості використовуваної сировини і правильної послідовності приготування гарячого кавового напою з готовністю розкриває всі багатогранні відтінки свого приголомшливого смаку.
Інноваційна технологія виробництва кінцевого розчинного продукту від торгового бренду «Кава Характерна» дозволяє надавати на ринок висококласну розчинну каву нічим не поступається натуральному зерновому напою.
Сублімована розчинна кава визнаний одним з найбільш якісних продуктів серії розчинних напоїв, але його виробництво вимагає чималих фінансових вкладень в виробничі технології, а також в обов'язкову ароматизацію напою екологічними методами, що забезпечують продукції розчинної серії від торгового бренду «Кава Характерна» високу якість і відповідну конкурентну ціну.
Купити високоякісну розчинну, не фальсифіковану каву в Україні досить нелегко.
Тому, якщо існують вітчизняні виробники, які дорожать своєю бездоганною репутацією, постійно зростаючою споживчою аудиторією, і що представляють на ринку продукт належного якості-це гідно, принаймні, поваги.
Пропонована торговою маркою «Кава Характерна» розчинна кава "Irish cream", представлена в упаковці об'ємом 400 грамів, займає затребувану позицію у ваговому рейтингу часто купуємих розфасовок. Така вага упаковки користується великим попитом серед споживачів саме завдяки своєму значному обсягу. Подібну розфасовку купують оптом бари, ресторани, кафе та інші установи, основним напрямком діяльності яких є громадське харчування.
Перевага оптових партій упаковок подібного обсягу також поширене в корпоративних замовленнях.
Правда, до слова сказати і звичайні споживачі не відстають від переважного придбання розчинної кави "Кава Характерна" Irish cream ", саме в упаковках 400-сотграмового обсягу.
Представлена ​​упаковка, вагою в 400 грамів розрахована на приблизно 200 чашок ідеальної розчинної кави при витраті в 2 грами гранул на одну чашку бездоганного гарячого розчинного напою.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре