Кава Характерна "Gold" 70 г

  • Модель: Характерна "Gold"
  • Наявність: Є в наявності
  • 57.67 грн

  • Ex Tax: 57.67 грн

Вітчизняна торгова марка «Кава Характерна» настільки скрупульозно підходить до питання виробництва власної продукції, що не тільки використовує в якості сировини лише високоякісні кавові зерна і новітні інноваційні технології, але також величезну увагу приділяє упаковці, оскільки від властивостей останньої безпосередньо залежить збереження кавових характеристик.

Детальна і грамотна розробка упаковки для різних обсягів кави володіє особливою значущістю, тому як неодмінно варто враховувати різновид фасованої кави.
І хоча на прилавках магазинів можна побачити різні тари для зберігання кавових напоїв, кожному формату кави рекомендується тара певного типу. Так, згідно з рекомендаціям, будь-яку каву, в тому числі і розчинну, найкраще розфасовувати в герметично-непроникну тару з обов'язковими щільно закритими швами. У такій вакуумній тарі кава ущільнюються і надійно зберігається в запечатаному вигляді. А після придбання і подальшого розкриття упаковки кава знову стає розсипчастою без втрати своїх ароматичних і смакових властивостей.
Сучасні виробники кави все частіше застосовують технологію вакуумної упаковки, оскільки при відсутності повітря тара гарантує, практично, абсолютне збереження ароматичних властивостей кави протягом півроку.
Великою популярністю також при розфасовці кави користується плівка. Якщо раніше розчинну каву упаковували головним чином в бляшані або скляні банки, то на сьогодні більш зручною і, що важливо, вигідною упаковкою визнана спеціальна плівка "Докпай" (стоячий пакет).
Чому обсяг 70 грам?
Розфасовка в обсяг 70 грам характеризується незмінною затребуваністю серед шанувальників розчинної кави. Саме таку об'ємну упаковку вважають за краще купувати на сувенір, в якості подарунка, на роботу, а також для опробування продукту нової / невідомої кавової марки, щоб в повній мірі оцінити чи відповідає нова покупка Вашим смаковим очікуванням і вподобанням.
І хоча 70-ти грамовий обсяг упаковки не займає провідних позицій в рейтингу популярних розфасовок кавових марок від «Кава Характерна», він досить затребуваний і представлений виробником гідним товарним рядом.

Органолептичні властивості розчинної сублімованої кави "Кава Характерна Gold" безпосередньо залежать від якості сировини, що використовується у виробництві кави, і звичайно ж від того, у що упакований представлений напій. Фасовка кави безпосередньо впливає на збереження кавою своїх активних властивостей.
Розчинна кава "Кава Характерна Gold" ідеально упакована.
До того ж пачка даної кави володіє:
- можливістю запечатування;
- простотою транспортування;
- практичністю при відкритті;
- цілісної герметичністю;
- надійної міцністю.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре