Кава Характерна "Gold" 130 г

  • Модель: Характерна "Gold"
  • Наявність: Є в наявності
  • 96.72 грн

  • Ex Tax: 96.72 грн

Розчинну каву можна сміливо купувати, особливо якщо на етикетці присутня позначка: «Сублімована кава 100% Арабіка», що свідчить про натуральність напою

Кава »Кава Характерна Gold" (130 грамів) - чудова розчинна кава
Рейтинги і певні вимоги від ГОСТ виділяють три категорії кави:
- Вища - складається виключно з високоякісної Арабіки.
- Друга являє собою грамотне з'єднання арабіки з робустою.
- У свою чергу, третя категорія - це чиста Робуста.

Сублімована розчинна кава володіє ще однією назвою: кристалізована. Виготовляється сублімована кава за допомогою глибокої заморозки або ж, якщо конкретніше поглибитися в технологію виготовлення, то шляхом вакуумного зневоднення при впливі негативних температур з зерен кави видаляється волога і таким чином формуються дрібні кристали (сублімат).
Цю технологію не можна назвати дешевою, такий процес вимагає відчутних енерговитрат і чималих грошових вкладень. Відповідно, і сублімована кава Gold від "Кава Характерна" виходить недешевою, але з пречудовими смаковими якостями і неперевершеним ароматом. Питома вага кофеїну, що міститься в каві Gold, досягає близько 3%, тому в даному напої зберігаються якості натуральної зернової кави.

ціновий аргумент

При остаточному виборі одного з існуючих видів і сортів розчинних кав, слід, спочатку, ознайомиться з вартістю продукту, пам'ятаючи про те, що для виготовлення якісної кави, розчинної в тому числі, торговий бренд «Кава Характерна» використовує виключно дорогу сировину і не менш затратні з фінансів технології.
Як наочний приклад: для виробництва 1 кг смачної розчинної кави необхідно 2 кг свіжих кавових зерен відмінної якості.
Так якщо розчинна кава «Gold» формується з 100% арабіки, то для упаковки в 130 грамів було використано 260 грамів чудово з'єднаних сортів бразильської арабіки, які утворюють неперевершений букет смаку і дивного натурального кавового аромату з характерними тільки даному сорту кави смаковими акцентами і півтонами.
Скільки б виробник не намагався надати ідеальний опис виробленому товару, зокрема розчинної кави, споживач все одно формує власну думку, спираючись на власні відчуття, а також орієнтуючись на смак і аромат.
Розчинна кава «Кава Характерна» Gold» чудово підійде для вживання в будь-який час на протязі дня.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре