Кава Характерна "French Vanilla" 130 г

  • Модель: "French Vanilla"
  • Наявність: Є в наявності
  • 98.68 грн

  • Ex Tax: 98.68 грн

Розчинна сублімована кава "French Vanilla" (130 грамів) від торгової марки "Кава Характерна" здатна після першого ж ковтка полонити душу найбагатшою і яскравою палітрою смакових відтінків.

Склад представленої марки на 100% складається з арабіки. Якщо на етикетці продукту, що купується присутній напис: «Сублімована кава 100% Арабіка», це вже є гарантією натуральності напою.

Дегустаційні ж властивості такого розчинної кави, приготованої з використанням зерен бразильської арабіки відрізняються:

• Прекрасним чистим смаком;

• Інтенсивним міцним ароматом свежемолотого кави;

• Помірної щільністю.

Бразильська арабіка цінується як особливий сорт кавових зерен визнаних справжньою класикою і своєрідним еталоном смаку в кавовому світі.

Саме такий вибір сировини і унікальний професійний підхід у виробництві дозволив торговій марці «Кава Характерна» запропонувати на ринку самодостатній смачний розчинний напій з ароматом французької ванілі.

Технологію виробництва сублімованої розчинної кавової продукції не можна назвати дешевою. Виготовлення кави такого виду вимагає відчутних грошових вкладень, дорогої, якісної сировини та ін. Цілком закономірно, що і сублімована кава «French Vanilla» від "Кава Характерна" на ринок потрапляє недешевою, але з неповторними смаковими якостями і неперевершеним кремо-ванільним ароматом.

Як наочне порівняння: для виробництва 1 кг смачної розчинної кави необхідно 2 кг свіжих кавових зерен відмінної якості.

Для упаковки в 130 грамів розчинної кави «French Vanilla» за затвердженою технологією було використано 260 грамів чудово з'єднаних сортів бразильської арабіки, які утворюють неперевершений букет смаку і натурального кавового аромату з характерними тільки даному сорту кави смаковими акцентами і півтонами.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре