Кава характерна "French Vanilla" 400г

Замовити каву

Чим пахне Ваша кава?

Наприклад, розчинна кава "Кава Характерна French Vanilla" 400г. володіє неймовірним ароматом франзузскій ванілі це поєднання пряної ванілі і вершкового крему, яке ідеально підходить в якості смакового доповнення для розкішного кавового напою.
Французька ваніль є одним з найпоширеніших ароматів, яка пробуджує лише найтепліші асоціації з містом елегантної краси, і чарівної романтики - Париж. Здається, що якщо закрити очі, то ось-ось можна почути віртуозні переливи акордеона, і прийшовши до тями, побачити перед собою Ейфелеву вежу.
Сублімована розчинна кава визнана одним з найбільш якісних продуктів серії розчинних напоїв. Адже виготовлення такого роду продукції вимагає чималих фінансових вкладень в виробничі технології. До того ж, обов'язкова ароматизация напою повинна відбуватися не за допомогою застосування штучних ароматизаторів, а екологічними методами, що забезпечують продукції розчинної серії торгового бренду «Кава Характерна» високу якість і відповідну конкурентну ціну.
Купити високоякісну розчинну, не підробну каву в Україні дуже нелегко.
Тому вітчизняні виробники, які дорожать своєю бездоганною репутацією, постійно зростаючою споживчою аудиторією, і що представляють ринку продукт належної якості гідні належної поваги.
Пропонованиа торговою маркою «Кава Характерна» розчинна кава, представлена в упаковці об'ємом 400 грамів, займає затребувану позицію у ваговому рейтингу часто купуються розфасовок. Перевага оптових партій упаковок великого обсягу поширена серед установ громадського харчування, а також в корпоративних замовленнях.
Представлена ​​упаковка, вагою в 400 грамів розрахована на приблизно 200 чашок ідеальної розчинної кави при витраті в 2 грами гранул на одну чашку бездоганного гарячого розчинного напою.
Кава розчинна» Кава Характерна French Vanilla» проводиться за допомогою вдалого поєднання визнаного кращим в світі сорту арабіки - «Бразилія» з професіоналізмом і грамотними смаковими знахідками першокласних майстрів кавового мистецтва торгового бренду «Кава Характерна».

Виготовлено в компанії SolTech