Кава Характерна "Caramel Royale" 205 г

  • Модель: "Caramel Royale"
  • Наявність: Є в наявності
  • 148.73 грн

  • Ex Tax: 148.73 грн

Виробництво кави торгової компанії «Кава Характерна» гідно належної оцінки навіть з урахуванням перевірки відповідності всіх етапів виробництва кави найсуворішим технологічним критеріям. Правда, коли в повній мірі починаєш віддаватися якійсь справі, воно вже стає не стільки бізнесом, скільки справою життя.

Саме тому кава «Кава Характерна» позиціонують, як напій з душею.
Адже вироблене з відкритою душею кава від торгового бренду «Кава Характерна» - не просто напій, це ціла історія.
Для правильного приготування кавового напою важлива грамотне дозування.
Адже куплена в упаковці розчинна кава - це не готовий до безпосереднього вживання напій. Власне усвідомлене розуміння правильного його приготування здатне визначити кінцевий результат і вироблений ефект від готового напою.
Упаковка розчинної кави від «Кава Характерна» маркована спеціальними позначеннями, що визначають склад, смакові особливості, місце та дату розфасовки.
Якщо ви відноситеся до категорії експериментаторів, придбайте ароматизовані кавові напої - це дозволить Вам урізноманітнити смакові відчуття, доповнивши їх різноманітною палітрою смаків і ароматних відтінків.
Найбільш доцільним для будь-якого виробника є випуск своєї продукції в тій упаковці, яка відповідає всім маркетинговим вимогам і купівельним очікуванням, а також найбільш затребувана у споживачів. У торгового бренду «Кава Характерна» упаковка об'ємом в 205 грамів розцінюється як одна з популярних і затребуваних.
Цю розфасовку воліють купувати протягом усього року, без прив'язки до сезонності, свят і незалежно від фінансових переваг. І хоч 205 грамовий обсяг не очолює ваговій рейтинг популярних і часто купуємих розфасовок кави «Кава Характерна», але стійко користуються серед споживачів великим попитом саме через свій практичний обсяг, зручного, для споживання вдома, в поїздках, для корпоративного споживання та ін.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре