Кава розчинна "Кава Характерна Caramel Royale" 400 г

  • Модель: "Кава Характерна Caramel Royale"
  • Наявність: Є в наявності
  • 278.93 грн

  • Ex Tax: 278.93 грн

Кава розчинна "Кава Характерна Caramel Royale" (400 грамів) так само як і інша продукція торгової марки «Кава Характерна» володіє незламним тяжінням і впевненим прагненням до бездоганної якості.
Популярність кавових напоїв зростає з кожним роком. Причини такої впевненої популярності різноманітні, але основний все таки визнаний появою смакових новинок, в тому числі і кави з карамельним смаком.
Каві з карамеллю віддають перевагу більшість шанувальників солодкого і ніжного смаку. У складі кави Caramel Royale лише високоякісні зерна 100% арабіки з Бразилії, що забезпечує в кінцевому підсумку, в поєднанні з грамотним і серйозним підходом до виробництва сублімованого розчинного кавового продукту, самодостатній і бездоганний напій в готовому вигляді.
100% арабіка цінується по-особливому, оскільки насиченість аромату кавових гранул, глибокого смаку готового напою безпосередньо залежать безпосередньо від якості використовуваної арабіки.
Кава розчинна сублімована «Кава Характерна Caramel Royale» володіє яскравою палітрою кавових відтінків смаку, а також досконалим карамельним ароматом. В якості головних переваг даного продукту, що характеризують кавовий напій найвищої проби, сміливо можна визначити:
• Збалансованість смаку;
• Неповторний аромат натуральних мелених кавових зерен в поєднанні з яскравим відтінком пряної молочної карамелі;
• Помірний вплив, м'якість смаку;
• Насичена консистенція;
• Темний глибокий колір, який перетворюється в золотистий після додавання в готовий напій молока або вершків для відтінення смаку,
Кава «Caramel Royale» від «Кава Характерна» чудово підходить для приготування самодостатнього готового кавового напою, а також різноманітних коктейлів.
Відчувається, тривалий гіркувато-кавовий післясмак і щільна, в'язка консистенція напою додають ароматизованій розчинній каві «Кава« Характерна «Caramel Royale» явно дегустаційних переваг. Основна яскравість карамельного смаку в даному напої бездоганним чином з'єднує гіркі акценти звичного природного кавового смаку і солодкої карамелі.                        

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре