Кава Характерна "Bavarian Chocolate" 70 г

  • Модель: Bavarian Chocolate
  • Наявність: Є в наявності
  • 58.74 грн

  • Ex Tax: 58.74 грн

Кава сублімована розчинна "Кава Характерна Bavarian Chocolate" (70 грамів) є однією з визнаних марок кавових розчинних напоїв ароматизованої серії від українського виробника «Кава Характерна», якій властивий незмінний і впевнений попит у споживачів. Все завдяки відзначному для даного розчинного напою чудовому, приємному шоколадному смаку з відчутною природньою кавововою гірчинкою.
Приголомшливо збалансоване поєднання високоякісних сортів добірної бразильської арабіки утворює бездоганну консистенцію напою з особливо приємною в'язкою тягучістю.
Глибокий аромат гіркого шоколаду відчутний дуже виразно, але в той же час яскравий шоколадний запах не затьмарює багатошаровий кавовий букет ароматів, типових для арабіки.
Тривалий гіркувато-шоколадний післясмак і щільна консистенція напою являються додатковими перевагами ароматизованого розчинної кави «Кава Характерна« Bavarian Chocolate».
Яку б розфасовку даної кави Ви не обрали б, можете бути цілком упевненими в абсолютній 100 -% - вій якості з вмістом вельми яскравої смакової палітри натуральних компонентів і присутністю оригінальної шоколадної виразності.
Розчинна ароматизована кава «Bavarian Chocolate» від торгового бренду «Кава Характерна» незамінна в приготуванні оригінальних і класичних коктейльних сумішей. Але в той же час даний напій самодостатній і при традиційній подачі.
Під час дегустації кави розчинної «Bavarian Chocolate» виключне гіркувато-терпкий післясмак і грунтовний шоколадний аромат послідовно відкривають багатошаровість чудових смакових акцентів і півтонів даного напою.
Основна яскравість в представленому розчинному напої забезпечує смак гіркого шоколаду, чудесним чином поєднуючи гіркуваті нотки використовуваних в приготуванні сублімованої кави натуральних какао-бобів з класичним шоколадним смаком.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре