Кава Характерна "Bavarian Chocolate" 130 г

  • Модель: Bavarian Chocolate
  • Наявність: Є в наявності
  • 98.68 грн

  • Ex Tax: 98.68 грн

Шанувальники ароматизованої розчинної кави впевнено віддають перевагу напою «Кава Характерна Bavarian Chocolate», що подверждено стабільним і впевненим попитом на даний продукт в рейтингу ароматизованих кавових розчинних напоїв, вироблених торговою маркою «Кава Характерна».
Кава «Bavarian Chocolate» позиціонується в якості однієї з найбільш продаваємих марок в ароматизованій серії кавової продукції, завдяки насиченому обволікаючому аромату, тривалому шоколадному Гіркуватому післясмаку і приємній щільній консистенції. Представленому розчинному напою властивий приємний смак з ледь відчутною натуральною кавовою гірчинкою.
Переважно проявляється аромат шоколаду, його панівний запах ідеально розкриває весь шоколадно-кавовий букет ароматів, характерних для 100% -вої арабіки.
Технологічно грамотний і послідовний процес виробництва високоякісного сублімованого продукту закономірно призводить до зведення продукції, що виготовляється в рейтинг кави висококласного рівня.
Шоколадні гіркуваті акценти вигідно підкреслюють смак 100% -вої натуральної арабіки, використовуваної в якості сировини при виробництві всієї розчинної кавової лінії від «Кава Характерна». Напій сприймається не як пересічна чергова чашка кави, щоб збадьоритися, а як напій особливої ​​витонченості і виразності смакової палітри з трохи пряними нотками натурального гіркого баварського шоколаду, які надають напою особливої, характерної лише для даної марки, пікантності
Кава ароматизована розчинна «Bavarian Chocolate» часто використовується для приготування коктейльних сумішей, так для споживання в класичному варіанті подачі.
Упаковка вагою в 130 грамів затребувана, оскільки орієнтовно розрахована на приготування цілих 65 чашок бездоганного ароматного розчинного напою «Bavarian Chocolate», при використанні 2 грамів сублімованих гранул для пириготування однієї чашки чудового гарячого напою.
До того ж, дана кава внаслідок проникливого і вираженого шоколадного аромату, а також виключного десертно-гіркуватого смаку, має в своєму розпорядженні до формування довірчої і романтичної атмосфери в тісному колі близьких чи знайомих людей.                        

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре