Кава

Замовити каву

Кава мелена “Галіція” (75 грам) від торгового бренду “Кава Характерна” являє собою ідеальне поєднання чудово підібраної суміші високоякісних кавових зерен, дуже правильних сучасних технологій виробництва меленої кави з легендарними, західно-українськими традиціями стародавнього мистецтва споживання кавового напою.

Саме, виходячи з особливого ставлення жителів крайнього заходу України до кави, даний напій був названий «Галіція».

Адже, всупереч столітній історії, популярність давньої назви Галичина НЕ загублено. А сама рецептура кави «Галіція» має поєднання не меншої кількості таємниць і перевірених часом традицій, ніж історія встановлення та розвитку Королівства Галичини.

При оцінюванні будь-якої кави основною категорією, яка формує уявлення про пропонований напій, являється смак. Власне, він же вважається і найскладнішою категорією, оскільки інші параметри оцінювання (аромат, кислотність, щільність, насиченість) ґрунтуються саме на смакових сприйняттях.

Кава мелена «Галіція» поєднує в собі суміш:

1. Кенійської робусти, що володіє більш гострим і трохи гіркуватим смаком, в порівнянні з арабікою, оскільки питома вага кофеїну в робусті більша. Внаслідок того, що кенійську робусту на світовому кавовому ринку прийнято вважати одним з видів кращої якості, то відповідна висока якість кавового напою “Галіція” від “Кава Характерна” також цілком закономірна.

Каві притаманний ягідний аромат і найлегша винна кислинка в смаку.

2. Костариканська арабіка, що походить з Ефіопії, як одна з найдавніших сортів кави.

Костариканська арабіка має оксамитову щільність, м'яку інтенсивність, міцний підбадьорливий смак з легким вловимим горіховим присмаком і ніжною кислинкою, даний сорт не містить багато кофеїну, але від цього смак кави не стає менш міцним.

Якщо говорити про аромат, то в даному напої цей бездоганний кавовий запах можна на повній підставі вважати чудовою “увертюрою до кави”. Ще не пробуючи напій на смак, можна відчути яскравий, наповнений, інтенсивний аромат свіжозмеленої кави “Галіція”, яка цілком обґрунтовано, не зможе залишити нікого байдужим.

Така суміш дивно підібраних сортів, їх зважене і правильне поєднання формують смак бездоганної кави “Галіція” від “Характерна” з її приємною гостротою смаку, темним насиченим кольором, приголомшуючим ароматом, що підкреслюють високу якість даного кавового напою і її дегустаційними характеристики:

  • Збалансований смак;
  • Неперевершений, насичений аромат;
  • Чудова інтенсивність кави;

Досконале і легке приготування кави “Галіція” від “Кава Характерна” будь-яким з існуючих способів (кавоварка, турка, запарювання, апарат для варіння кави, «по-турецьки» і ін.)

Виготовлено в компанії SolTech