Кава мелена

Замовити каву

Якщо Ви бажаєте відчути смак справжнього еспрессо, і при цьому зануритися в справжню кавову атмосферу Львова, спробуйте каву мелену «Espresso по- львівськи» від торгової марки «Кава Характерна». Для проби доречно взяти саме 100- грамову, саму ходову упаковку. Переконайтеся в істинному, гармонійному, вишуканому і витонченому смаковому поєднанні даного продукту, яке, розливаючись в роті, здатне відкривати безліч ледь вловимих півтонів, вибухати яскравою, «провідною» ноткою і вкінці виливатися в тривалий глибокий післясмак. Щоб смак приготованої Вами кави еспресо вийшов саме таким, характерним, з м'якою, але виразною інтенсивністю, недостатньо просто взяти дорогі якісні кавові зерна і грамотно їх обсмажити. Спочатку необхідно професійне і ретельне складання кавової суміші (купажу) з бездоганним співвідношенням сортів кави і з грамотним урахуванням їх смакових характеристик і параметрів всіх вхідних компонентів. Професійні купажери всіх кавових марок завжди особливо ревно оберігають рецепти своїх кращих сумішей, що користуються незаперечним успіхом у споживачів.

1. Помол кави. Для приготування справжнього еспрессо найкраще використовувати кави середнього помолу
2. Повне виключення будь-яких штучних ароматизаторів, адже смак справжнього еспрессо не потребує додаткового «фарбування».

До того ж, в ідеальному варіанті - бездоганно приготований еспресо повинен подаватися в чашці, покритої стійкою емаллю і виготовленої з товстостінного фарфору. Чашка, або по-львівськи «філіжанка», повинна володіти еліптичною формою і місткістю в 75 мл. Тільки така порцелянова чашка зможе безпосередньо сприяти можливості оцінити дивовижну м'якість і неперевершений аромат справжнього еспресо по-львівськи. Завдяки своїй еліптичній формі і дивовижній фізичній властивості сприяти акумулюванню тепла, грамотний посуд допомагає насолодитися бездоганним смаком меленої кави «Espresso по-львівськи» і прекрасною піною, яка є невід'ємною частиною ідеального еспрессо. Саме такий, якісний еспрессо пропонує український виробник «Кава Характерна» під маркою «Еспрессо по львівськи». Наш торговий бренд дотримується всіх жорстких і чітких вимог щодо відповідності обладнання та технологій виробництва європейським нормам виготовлення високоякісних кавових напоїв, а також не перестає підвищувати рівень професіоналізму у персоналу. Все це здійснюється для того, щоб ні одна чашка кави «Еспрессо по - львівськи» від «Кава Характерна» ні в якому разі не розчарувала жодного споживача, навіть самого і вимогливого і вибагливого цінителя кави.

Виготовлено в компанії SolTech