Кава

Замовити каву

Якщо Ви справжній шанувальник ароматизованої кави і до того ж ще невиправний ласун, тоді мелена кава “Кава “Характерна “Chocolate” з ароматом шоколаду саме для Вас.

Це одна з тих марок кавових напоїв ароматизованої лінії від вітчизняного виробника “Кава Характерна”, яка користується постійним і стабільним попитом у споживачів. Адже даному напою в готовому вигляді притаманний чудовий, приємний десертний смак з відчутною природного кавовою гірчинкою.

Дивно збалансоване поєднання лише високоякісних сортів добірної арабіки формує бездоганну консистенцію з маслянисто в'язкою тягучістю, поєднується при цьому з солодкуватими відтінками смаку меленого кавового зерна.

• Глибокий аромат гіркого шоколаду визначається дуже виразно, але при цьому насичений шоколадний запах дозволяє відчути багатий кавовий букет ароматів, характерних для арабіки.

Безумовно, тривалий гіркувато-шоколадний післясмак і щільна тягуча консистенція напою додають ароматизованій каві “Кава “Характерна “Chocolate” явно виражених дегустаційних переваг.

• Перевірений багаторічним досвідом унікальний спосіб обсмажування кавових зерен і використання новітніх технологій виробництва при виготовленні пропонованого продукту дозволили в результаті представити на ринок гідну 100 -% - ну натуральну мелену каву з оригінальною шоколадною витонченістю і виразною, вельми яскравою смаковою палітрою.

Основна яскравість шоколадного смаку в даному напої чудово поєднує гіркі акценти натуральних какао-бобів і звичного природного кавового смаку.

• Ароматизована кава “Кава “Характерна “Chocolate” чудова і для приготування коктельних сумішей, і для споживання в класичному варіанті.

Саме, завдяки власному післясмаку, глибокому шоколадному аромату, при дегустації готової ароматизованої меленої кави “Кава Характерна “Chocolate” послідовно відкриваються всі чудові смакові акценти і півтони даного напою.

Виготовлено в компанії SolTech