Кава

Замовити каву

Кава «Кава Характерна» «Cherry» відноситься до ароматизованої лінії кавових напоїв, вироблених українським торговим брендом« Характерна».

Для шанувальників саме ароматизованої кави з тривалим післясмаком і приємними смаковими відтінками така кава стане улюбленим напоєм. Оскільки, крім чудового насиченого аромату, вагому роль у смакових перевагах споживачів відіграє якість використовуваних сортів кавових зерен при приготуванні меленої кави.

  • У даної кави бездоганне поєднання ефіопської і бразильської арабіки з камерунською і індійською робустою визначать ідеальний смак якісної натуральної кави, якій властиві:
  1. гіркувато-терпкий смак,
  2. насичений настій,
  3. тривалий пряний післясмак,
  4. відчутна фортеці,
  5. ніжний природний кавовий аромат з ледь помітним запахом вишні.

 

  • Кава ароматизована «Кава Характерна» «Cherry»- це напій середнього ступеня помелу і обсмажування. Завдяки продуманим і грамотно підібраним технікам зберігання і обсмажування кавових зерен, в результаті виходить щільний напій, з яскравою інтенсивністю і чудовими органолептичними характеристиками.

 

  • Аромат вишні виражений досить яскраво, смак вишні також добре відчутний, але він не затьмарює собою натурального аромату кави і дає можливість відчути всі смакові природні кавові нотки при споживанні готового кавового напою.


Кава Характерна «Cherry» ідеально поєднується з вершками або молоком. Для приготування цієї меленої кави виробник рекомендує запарювання, приготування в турці, приготування за допомогою крапельної кавоварки, а також допускаються експерименти з пресом, що допоможе відчути нові, ще більш вражаючі смакові акценти.

Виготовлено в компанії SolTech