Кава “Характерна” “Бандерівка” 75 грам

Замовити каву

Кава мелена “Характерна” “Бандерівка” - це напій дуже міцний, який має неперевершений аромат. Ця марка кави займає одну з лідируючих позицій серед кавових марок бренду “Кава Характерна”.

Адже неформальний неологізм «Бандерівка» в останні роки набув неймовірної популярності, а на Заході України став невід'ємним синонімом незламної волі та незламної віри національно патріотичного настрою народу.

Власне таким, незламним тяжінням і твердим прагненням до бездоганній якості характеризується кава мелена «Бандерівка».

Її склад - суміш високоякісних сортів 100% арабіки з Еквадору і Колумбії, що гарантує, в поєднанні з унікальним і ефективним підходом до виробництва даного продукту, самодостатній і абсолютний напій в приготованому вигляді.

Кава мелена “Бандерівка” володіє яскравою палітрою всіх відтінків смаку.

  1. Збалансованість і досконалість смаку,
  2. Чудовий аромат з найлегшими шоколадними, горіховими і фруктовими півтонами,
  3. М'якість смаку,
  4. Присутність ледь помітної кислинки,
  5. Глибокий темний колір, який стає золотистим при додаванні в напій вершків або молока для відтінення смаку, характеризує каву найвищої проби.


Кава “Бандерівка” від “Кава Характерна” відмінно підходить для приготування смачного готового кавового напою усіма існуючими способами.

Дегустаційними властивостями готової кави “Бандерівка”, приготованої з суміші зерен колумбійської і еквадорської арабіки є:

  • Міцний, чистий смак;
  • Насичена консистенція;
  • Інтенсивний яскравий аромат
Виготовлено в компанії SolTech