Кава “Характерна

Замовити каву

Львів завжди вважався містом з визначальним національно-патріотичним настроєм на Україні. А Бандерштадт - це неформальне найменування Львова, яке походить від імені Степана Бандери - лідера українських націоналістів, і німецького слова «Stadt» (місто) . Цей неологізм став дуже популярним не тільки серед львів'ян, але також серед переважної частини народних мас України.


Мелена кава “Характерна “Banderstadt” (75 грам) являє собою кавовий напій з особливим і твердим характером.

По складу це продукт, який ідеально поєднує:

1. Бразильську арабіку- класичного виду високоякісної кави, повністю виключає будь-які екзотичні особливості, володіє найтоншим і збалансованим ароматом, насиченим, стабільним смаком, істинною кавовою інтенсивністю, помірною кислотністю, солодкуватим відтінком і нотками спецій.
2. Індійську робусту, яка доповнює готовий напій легким горіховим присмаком і приголомшливою пінкою, підвищеною міцністю, щільним настоєм, дещо різким смаком і злегка гіркуватим ароматом.

Саме таке ідеальне поєднується сумішей арабіки та робусти властиві каві “Banderstadt” від “Характерна” (75 грам), яка дозволяє отримати насолоду від відмінного густого, пряного присмаку. Такий продукт чудовий в якості смачної кави для будь-якого часу дня.

Дотримання всіх рекомендацій і рецептур приготування готового напою з кави меленої “Характерна “Banderstadt” дає можливість отримати ідеальну за смаком і якістю каву з неперевершеними дегустаційними характеристиками:

  • насиченість аромату і смаку - вище середнього;
  • чудово відчутну насиченість;
  • середню ступінь обсмажування і помелу, які надають напою глибокий темний колір і ідеальну інтенсивність.


Яким би із способів Ви не готували каву “Banderstadt” від “Кава Характерна”: турка, кавоварка, просте запарювання, "по-турецьки" і ін. Отриманий в результаті напій буде насичений і смачний, а пряний кавовий аромат лише доповнить приготований Вами бездоганно досконалий напій.

Виготовлено в компанії SolTech