Кава "Апельсин в шоколаді" 200 г

Замовити каву

Ароматизована кава від вітчизняного виробника «Кава Характерна» - це один з тих видів кавової продукції, для якої характерний постійний і незмінний споживчий попит

Поєднання шоколаду і апельсина - це запорука незмінного успіху у споживачів, при чому затребуваність саме цього смаку простежується по відношенню до будь-якої продукції, не тільки ароматизованої зернової кави.

Присутність смаку «апельсин в шоколаді» в готовому напої, приготованому з тільки що мелених кавових зерен торгового бренду «Кава Характерна»:

• формує неймовірне приємне цитрусове відчуття,

• збагачує густим шоколадно-кавовим ароматом,

• дивує тривалим гіркувато-шоколадним смаком,

• впевнено перетворює дану каву в зернах в Вашого безперечного кавового фаворита.

Насичений і впевнений аромат шоколаду в кави «Кава Характерна» Апельсин в шоколаді з перших же ковтків опонує Гіркому і терпкому кавовому смаку.

З'єднання шоколаду і натуральної кави визнано експертами найбільш виграшним, при обов'язковій умові, що обидва використовуваних продукти відрізняються гідною якістю.

Смак карамелізованих апельсинових цукатів доповнює смак готового напою витонченою кислинкою на тлі легкої гіркоти натуральної кави і приємної терпкості солодкого чорного шоколаду, розширюючи смакову палітру споживачів і розкриваючи несподівані відтінки, оскільки відчути в кави смак апельсина якраз очікуєш найменше.

Бездоганно збалансоване поєднання тільки добірних сортів арабіки найвищої якості формує бездоганний по консистенції готовий напій з терпкою тягучістю з солодкувато-шоколадним смаковим відтінком.

Зернова кава «Кава Характерна» Апельсин в шоколаді представлена в герметичній непрозорій упаковці вагою 200 грамів. В такій якісній упаковці кава в зернах може зберігатися, не втрачаючи своїх характерних властивостей, протягом цілих п'яти місяців.

Виграшний контраст гіркувато-ніжного шоколадного смаку з ароматом і легкою освіжаючою кислинкою карамелізованого апельсина чудовим чином гармонує з яскраво вираженим смаком і насиченим ароматом високоякісної арабіки, якій, властивий, власне, ні на кого не схожий, характерний післясмак.

Кава в зернах «Апельсин в шоколаді» «Кава Характерна» - це 100 % - во натуральна зернова кава з неповторною шоколадної терпкістю і апельсинової витонченістю.

Насичена смакова палітра даного кавового напою прекрасним чином поєднує гіркі смакові нотки натуральних какао-бобів з чудовим смаком карамелізірованого апельсина і з вражаючим смаком гідної за якістю натуральної зернової кави.

У представленій зерновій каві "Кава Характерна" щільний смак гіркого шоколаду, відтінений апельсиновими нотками, визначається досить виразно, проте при цьому не затьмарює головний кавовий букет ароматів, характерних для добірної і якісної арабіки.

Пийте лише відмінну каву від вітчизняного виробника «Кава Характерна» і не бійтеся розширювати свої смакові враження.

Виготовлено в компанії SolTech