Кава "Ваніль-горіх" 200 г

Замовити каву

Кава в зернах «Айріш Крем» від «Кава Характерна» визнана кращою за якістю серед ароматизованої лінії кавової продукції відомих львівських виробників.

У світі налічується безліч шанувальників кави, і кожен має свої індивідуальні переваги. Всупереч превеликій кількості асортименту всіляких сортів і видів кави на сучасному ринку, справжні цінителі переконані, що неперевершений смак і яскравий аромат готовому напою здатна подарувати лише кава в зернах.

Перш ніж насолодитися цим бездоганним і гармонійним напоєм, необхідно обсмажити і змолоти зерна, а потім приготувати отриману мелену каву. Звичайно ж подібні тривалі витрати за часом можуть викликати труднощі навіть у знаючих сенс в каві цінителів.

Саме тому, порівняно недавно, торговий знак «Кава Характерна» представив серію зернової кави. Тепер справжні шанувальники «сильної» кави можуть придбати вже обсмажену каву в зернах. Зерна такої кави досить лише змолоти і потім приготувати улюбленим способом.

При виробництві кави в зернах «Айріш Крем» фахівці компанії «Кава Характерна» використовують виключно арабіку, що володіє неповторним смаком і чудовим ароматом.

Для арабіки належної якості, в залежності від сорту, характерні свої смакові особливості. Сорт визначаться місцем зростання кавових дерев. У сучасному світі налічується понад пів тисячі кавових сортів з різних країн. Головною країною-виробником кави визнана Бразилія, при цьому бразильські сорти аж ніяк не дешеві.

Купуючи зернову каву «Айріш Крем» від «Кава Характерна», можна бути повністю впевненим, що в ньому виключена вірогідність вмісту будь-яких небажаних домішок і штучних ароматизаторів.

Смак і аромат Irish cream створений на основі вершкового лікеру, що базується на ірландському віскі, згущеному молоці, вершках, натуральній каві, пряній ванілі і шоколадному сиропі.

Смак «Ірландські вершки» разюче популярний у всіх куточках світу вже багато років. Все завдяки бездоганному і перевіреному часом поєднанню компонентів, які поступово розкриваються в веселці смаків і ароматів спочатку кавовим відтінком, потім ванільним вершковим, злегка відчутним карамельним смаком і, наостанок, відтінком відмінно витриманого віскі.

В ароматизированій зерновій каві «Irish Cream» від «Характерна» вдалося збалансовано поєднувати кілька сортів високоякісної натуральної арабіки і, одного з найбільш затребуваних у всьому світі, десертного аромату ірландських вершків, або англ. "Irish cream".

І хоча смак і аромат популярного ірландського коктейлю виражений в зерновій каві «Irish Cream» вельми насичено, кавові акценти відчуваються в ньому нітрохи не менше. Саме таке інтенсивне і, в той же час, ідеальне поєднання визначає Ваші чудові смакові відчуття при дегустації готового напою «Irish Cream»

Виготовлено в компанії SolTech