Кава "Характерна" 75 грам

Замовити каву

Для правильного приготування кавового напою важливо підібрати саме ту каву, яка підійде для певного Вами методу її приготування. Дуже вагоме значення має грамотно обрана ступінь помелу кави, а також дозування.

Адже кава - це не готовий до безпосереднього вживання напій, і саме розуміння необхідності правильного її приготування здатне визначити кінцевий смак готового напою.

Упаковка меленої кави «Характерна» маркована спеціальними символами, що визначають ступінь помелу кави та рекомендованих методів її приготування.

Для того, щоб надати каві «Характерна» ще більш вишуканий і неповторний смак, в неї можна додавати найрізноманітніші компоненти: ваніль, корицю, чорний перець і будь-які інші приправи. Допускаються експерименти з алкогольними напоями або ж льодом.

Якщо ви віддаєте перевагу експериментам, спробуйте зварити будь-який вид кави «Характерна» у себе на кухні, скориставшись для цього туркою або кавоваркою.

Якщо ж вам ближче майстерне і грамотне приготування цього напою спеціально навченим фахівцем, то краще зупинити свій вибір на дегустації цього чудового напою в кав'ярні.

Упаковка: її значення для збереження кавових характеристик.

За всіма рекомендаціями обсмажену мелену каву рекомендується розфасовувати в водо- і повітронепроникну тару з герметично закритими швами. Доцільніше створити в упаковці вакуум тому як доведено, що при наявності над поверхнею кави в упаковці більше 3% кисню, кавовий продукт втрачає свої якості через 1,5 - 2 місяці, при утриманні 1 0,5% кисню - через 4 місяці, при відсутності повітря упаковка гарантує, практично, повне збереження ароматних властивостей кави протягом півроку.

У такій вакуумній тарі кава ущільнюється і зберігається в запечатаному вигляді; після відкриття упаковки кава знову стає сипучою без втрати своїх ароматних і смакових властивостей.

Чому обсяг 75 грам?

Розфасовка в такий обсяг, як 75 грам, користується стабільною затребуваною серед покупців. Таку упаковку воліють купувати в якості подарунка, на сувенір, на роботу, а також для першої проби певної кавової марки, щоб зрозуміти чи відповідає нове придбання Вашим смаковим уподобанням і очікуванням.

І хоча 75-ти грамовий обсяг не займає чільних позицій у ваговому рейтингу популярних марок кави «Характерна», він так само часто купується і представлений гідним поруч наступними кавовими продуктами: «Lemberg», «Banderstadt», «Галіція», «Бандерівка», «Cherry», «Chocolate», «Irish Cream».

Якщо Ви захочете придбати якусь з цих марок представленою меленою або ароматизованою кавами, це можна зробити, замовивши продукт он-лайн на нашому сайті.

Експериментуйте, шукайте “свою” каву, оптимальні пропорції і дозування, а також найприйнятніший спосіб його готування.

Адже приготування смачної кави це мистецтво, яке може стати підвладним і Вам.

Виготовлено в компанії SolTech