Кава мелена натуральна від торгового бренду «Кава Характерна» в упаковці вагою 500 грамів визнана однією з найбільш виразних кав від українських виробників

Натуральну каву найчастіше представляють на ринку в двох формах: у зернах і в меленому вигляді. При цьому мелена кава більш затребуваний в порівнянні з зерновою.

Важливо при цьому зазначити, що найсмачніший і ароматний кавовий напій можна приготувати з тільки що змелених кавових зерен. Для максимального збереження запашного аромату і неперевершеного смаку меленої кави виробниками була застосована вакуумна упаковка. Ще в 1908 році американська компанія Hill Brothers представила на ринку мелену каву в вакуумних упаковках, виробничі технології яких використовуються донині.

Дивний той факт, що головним при виготовленні кави є не стільки зберігання і обмол, скільки, мабуть, обсмажування кавових зерен, яка грає свою безпосередню і вельми важливу роль у формуванні наступних смакових вражень у споживачів.

Окреме кавове зернятко - це свого роду капсула, збагачена природними ефірними маслами і хімічними сполуками, і захищена міцною оболонкою-скоринкою. При обсмажуванні оболонка кавового зерна надійно капсулує всі його неповторні природні аромати і смаки.

А під час помелу кавових зерен оболонка руйнується, вивільняючи ефірні масла, які при взаємодії з повітрям, миттєво окислюються. Саме під час окислювальних процесів за лічені секунди кавовий продукт втрачає свою неповторність і унікальність. Він стає нудним, напевно таким же смачним, але вже не таким чарівним.

Тоді першорядне значення набуває якісна вакуумна упаковка, яка сприяє максимальному збереженню смаку і запаху кінцевого кавового продукту.

Якщо для Вас важливе придбання саме оптимальної кількості кави, щоб уникнути випаровування безцінного кавового аромату раніше, ніж закінчиться упаковка, відзначте особливою увагою фасовану мелену каву від торгового бренду «Кава Характерна».

Пачка натуральної меленої кави вагою 500 грам - оптимальний варіант для кавоманів.

У представленій економною вакуумній упаковці від ТМ «Кава Характерна» кави зберігається довше без небажаної втрати своїх смакових якостей.

Підбадьорлива, приваблива, чарівна, вишукана кава давно вже стала асоціюватися з львівською торговою маркою «Кава Характерна» і зі старовинним містом Львовом.

Львівська кава "Кава Характерна" приємно дивує вже з першої чашки.

Смак дивно м'який, збалансований і чистий на стільки, що данна каву не тільки можна, а й потрібно пити зовсім без цукру.

Кава «харатерна» - це якісна, смачна кава, 100% -ва арабіка, оброблена вологим способом. В ідеалі це і є найсмачніший напій.

Даним львівським виробником представлені також ароматизовані кавові марки зі смаковими добавками, які зараз на самому піку популярності - вишня, шоколад, карамель, крем тощо.

Але справжні кавові шанувальники залишаються незмінними прихильниками натурального варіанта. Бренд «Кава Характерна» досить відомий і популярний бренд, який гарантує, що представлена мелена кава виготовлена за всіма стандартами і без небажаних домішок

Виготовлено в компанії SolTech