Кава

Замовити каву

Кава - це не просто напій. Це бадьорий ранок і комфортний молочний вечір, це тривалі затишні розмови і приємні зустрічі, це милі побачення і настрій на цілий день. Настрій жити!

Звичайно ж, якість кави, який здатний задавати настрій, має бути відповідним. Основними якісними характеристиками кави визначені лише дві:

  1. інтенсивність аромату;
  2. смакові якості продуктів.

Крім цього, каву оцінюють також за такими показниками як збалансованість, рівень кислинки, щільність, букет, складність, післясмак і т.п.

Головним інструментом, що формує переважну частину оціночних характеристик кавового напою, є обсмажування кавових зерен. Від цього ж процесу безпосередньо залежатиме і термін їх придатності до вживання.

Визнано, що, приблизно на четвертий день після обсмажування, кава набуває плоский, прісний смак. А мелена кава, до того ж, інтенсивно абсорбує вологу з навколишнього середовища. Саме для того, щоб зберегти свіжість кави, вдаються до його розфасовки в пакети.

упаковка

Якість кави можна також перевірити і по упаковці, адже такого роду продукція буде добре зберігатися лише в тому випадку, якщо її упакували правильно. І якщо зернова кава чудово зберігається в багатошаровому вакуумному пакеті з клапаном, то мелена кава повинна бути розфасована в вакуумний пакет з високими бар'єрними характеристиками.

На етикетці має бути максимум інформації про країну виробництва та регіони походження, ступінь обсмажування і помелу, рівні міцності і аромату. Особливу увагу слід звертати на дату обсмажування і розфасовки.

Чому обсяг 250 грам?

Пропонована «Характерною» кава, запакована об'ємом 250 грам, займає одну з лідируючих позицій у ваговому рейтингу популярних і часто продаваємих розфасовок, вони користуються серед споживачів чималим попитом саме через свій великий обсяг. Такого роду розфасовку воліють брати ресторани, бари, кафе, тобто установи, основним напрямком діяльності яких є громадське харчування. Правда і звичайні споживачі не відстають, адже такого обсягу кави вистачає на довше, він як правило вигідніше за ціною і приємний в якості гідного подарунка.

У цьому ваговому розряді в 250 грам, вітчизняний бренд «Характерна» пропонує широкий вибір кави власного виробництва найдостойнішої якості, як меленої, так і ароматизованої: кави «Lemberg», «Banderstadt», «Галіція», «Бандерівка», «Еспрессо», «Традиційна», «Класична», «Cherry», «Chocolate» та ін.

Який би з обсягів і видів кави Ви не обрали, «Характерна» гарантує гідну відповідність виробленого продукту найвищим світовим вимогам до характеристик справжньої смачної кави.

Виготовлено в компанії SolTech