Кава

Замовити каву

Кава ще в 1958 році був внесена Всесвітньою організацією охорони здоров'я в список напоїв і продуктів, визнаних безпечними для здоров'я людини. Саме з цією заявою була поставлена ​​остаточна крапка в тривалих суперечках про вплив кавового напою на організм людини.

Адже крім того, що кава здатна на 20% заповнити добову потребу людського організму у вітаміні P, вона також:

 • сприяє згорянню жирів,
 • підвищує швидкість реакції,
 • поповнює дефіцит калію,
 • сприяє концентрації уваги,
 • активізує асоціативне мислення,
 • збільшує концентрацію серотоніну - гормону щастя,
 • допомагає позбутися сонливості,
 • покращує настрій і ін.


Упаковка кави: захист аромату і смаку

Найбільша небезпека при зберіганні кави визначається впливом на цей продукт кисню і вологи. Вологість обсмаженої кави є головним чинником збереження її якості, оскільки, від питомої ваги містимої в ній вологи залежить швидкість поглинання кисню. До того ж, вуглекислий газ, що виділяється при сильному і швидкому розмелі кави, сприяє втраті ароматичних речовин.

Але оскільки розмелювання необхідне при технології вироблення меленої кави виробник «Характерної» здійснив низку заходів для збереження кращих смакових і ароматичних властивостей продукту, що виробляється:

 1. при помелі повністю виключено будь-яке підвищення температури продукту, що виробляється;
 2. мелений порошок збирається в закриті бункери;
 3. розфасовка проводиться не пізніше 8 години від моменту помелу;
 4. використовується вакуумна упаковка, в ній кава ущільнюється і зберігається в запечатаному вигляді;
 5. після відкриття упаковки кава знову стає сипучою, з напрочуд насиченим ароматом.


Чому обсяг 100 грам?

Найбільш доцільним для будь-якого виробника є випуск своєї продукції в тій упаковці, яка відповідає всім технологічним і маркетинговим вимогам, а також найбільш затребувана у споживачів. У “Характерна” така упаковка - це обсяг в 100 грам.

Ця розфасовка найбільш популярна, її вважають за краще купувати незалежно від регіону, сезонності, фінансових переваг та іншого. 100 грамовий обсяг очолює ваговий рейтинг популярних і часто купованих розфасовок кави «Характерна», оскільки користується серед споживачів великим попитом саме через свого практичного середнього обсягу, зручного, для споживання вдома, в подорожі, походу в гості тощо.

У ваговому розряді в 100 грам, популярний бренд «Характерна» представляє такий же повний асортимент вироблених марок кави. Тобто, якщо Ви бажаєте придбати якусь улюблену марку з представленої меленої або ароматизованої кави “Еспрессо”, “Традиційна”, “Класична”, “Карамельна”, “Кремова” в упаковці саме в 100 грам, Ви зможете це безперешкодно зробити, замовивши продукт на нашому сайті.

Не давайте зайвому обсягу кави втратити свій смак і аромат.

Виготовлено в компанії SolTech