400-грамові кавові напої

Появі ароматизованої кави сприяло початкове додавання в кавовий напій різних спецій. З самого початку для кави використовували лише натуральні спеції: гвоздику, корицю, кардамон, ваніль, мелений горіх і ін. Дані спеції крім посилення аромату кави, частково змінюють і підсилюють смак готового напою.
Зараз при виробництві кави нарівні з натуральними ароматизаторами використовуються також ідентичні натуральним. Але якісною і гідною уваги кавою прийнято вважати лише той продукт, в який додаються виключно натуральні аромати і ефірні масла, які не містять жирів, барвників, калорій і інших непотрібних компонентів. Тому, при підборі і наступному насиченні кави ароматом, виробник повинен стежити, щоб отриманий новий аромат чудово «лягав» і поєднувався з кавовим смаком.

У ароматизованої кави, в тому числі і у розчинної, є свої, незаперечні переваги:

  • Таку каву чудово доповнює десерт.
  • Вживаючи ароматизований кавовий напій, можна чудово урізноманітнити ранковий сніданок.
Що може бути краще гармонійно поєднуваного смаку щойно обсмажених кавових зерен високогірної Арабіки і насиченого класичного аромату на вибір.
Кава розчинна "Кава Характерна" обсягом упаковки в 400 грамів створена для справжніх шанувальників розчинних кавових напоїв.
Технологія приготування сублімованої кави визнана аж ніяк не дешевою в своєму сегменті. Але в результаті її застосування виходить і один з найбільш якісних розчинних напоїв. Саме така розчинна кава прикрашає полиці в магазинах бездоганними гранулами, які настільки красиво і привабливо виглядають в скляних упаковках.
Безумовно висока вартість такого продукту безпосередньо пов'язана з технологічними особливостями і труднощами, які супроводжують виробничий процес, за допомогою якого отриманий кавовий концентрат заморожується, що дозволяє позбавити кінцевий розчинний продукт від надлишків вологи, максимально зберігши при цьому аромат і смак натуральних кавових зерен.
Можна відзначити кілька аргументів на користь вибору покупцями саме розчинної сублімованої кави "Кава Характерна" вагою в 400 грамів:
  • Швидкість приготування.

Досить лічених секунд, щоб в чашці виявився чудовий ароматний напій.

  • Доступна вартість.

Ви можете підібрати досить недорогу каву, що володіє всіма характерними властивостями зернового натурального напою.

  • Кавовий класичний смак.

Якщо ви є шанувальником ароматизованих напоїв, побалуйте себе відмінною розчинною кавою.

  • Великий обсяг.

Як вибрати смачну і якісну розчинну каву?

Зупиніться на сублімованій розчинній каві від "Кава Характерна", якщо у вас поки немає улюбленої марки, а ви потребуєте відмінний товар за прийнятну ціну.
Якісна недорога розчинна кава, представлена в широкій лінійці ароматизованої розчинної серії. Для вибору запропоновані упаковки різної ваги:
• компактна упаковк70 г;
• стандартна а 130 г;
• великі і економні 205 і 400 г
Найпоширеніші аромати можна з легкістю знайти в великих супермаркетах, але найширший асортимент буде представлений лише в спеціалізованих торгових точках або ж інтернет-магазинах. Інтернет магазин http://kava-kharakterna.ua від торгової марки «Кава Характерна» пропонує багатий вибір розчинної кави, грамотну обробку зерна, вміле застосування сучасних технологій виробництва та сублімації, а також якісні сорти використовуваної сировини.
Скуштуйте нові смаки і отримаєте нові ні з чим не порівнянні враження від надзвичайної ароматної кави.

Виготовлено в компанії SolTech