Кава розчинна від "Кава Характерна" - продукт найбезпечнішої категорії розчинних кавових сортів-сублімованої

Існує думка, що тривале виварювання перемелених кавових зерен, яке є одним з головних етапів виробництва розчинних кавових напоїв, протягом декількох годин вбиває всі характерні для натуральної кави властивості. До того ж деякі медики особливо завзято відстоюють впевнену точку зору про шкоду абсолютно всієї кавової продукції, і сублімованого розчинної кави в тому числі.

Безперечно, технологічна послідовність дій при виробництві розчинної кави, включаючи жорстку тривалу обробку гарячою водою і високим тиском, неминуче призведе до втрати будь-якої частини корисних речовин і властивостей, але ж у розчинної кави є і багато корисних властивостей.

Потрібно лише з особливою увагою підійти до вибору необхідного Вам продукту. Адже розчинний напій також може бути різної якості, і крім смаку і запаху, споживач в змозі при покупці оцінити деякі додаткові важливі фактори:
• Кавові гранули обраного Вами товару повинні відповідати один одному за розміром, кольором і бути однорідними за своєю структурою.
• Кавовий порошок повинен володіти характерною властивістю повністю розчинятися як у окропі, так і в рівній мірі в холодній воді, при цьому не створюючи осаду. Важливо відзначити, що чим швидше сублімований продукт розчиняється в воді, тим вище визнається якість кави.
• Більший вміст кофеїну в сублімованій розчинній каві стимулює підвищену активність і бадьорість. При цьому розчинний кавовий напій має більш високу кислотність в порівнянні з натуральною кавою.
Щоб знизити або ж нейтралізувати можливі неприємні прояви від високої кислотності і великого вмісту кофеїну досить просто:
- з'їсти щось з ранку,
- додати в приготовану каву трохи молока, яке зменшить підвищену кислотність приготовленого напою.
• На упаковках з розчинною кавою від сумлінних виробників інформаційні етикетки не завжди говорять неправду про склад продукту, як прийнято вважати. Тому 100% -ва якісна арабіка цілком реально може виявитися всередині упаковки придбаної Вами кави.

Кава розчинна в упаковці 205 грамів від торгового бренду «Кава Характерна» бездоганно поєднує в собі дві основні переваги:
• Смак натуральної свіжомеленої кави;
• Бездоганна якість продукту.
Якщо ви є справжнім поціновувачем дійсно хорошої розчинної кави, вам сподобається це гармонійне поєднання!
102 чашки чудового розчинного напою щодня для справжніх цінителів кави! Смак дуже різноманітний, багатий, оксамитовий і дивно кавовий!
Якщо виробник по-справжньому сумлінний, і виготовлення кави для нього щось більше, ніж просто заробляння грошей, то споживач може бути абсолютно впевненим у якості та натуральності придбаного розчинного продукту.
Власне таким виробником і є корпорація «Кава Характерна», яка докладає максимум зусиль, щоб Ви пили саме той напій, який любите і отримували від нього справжнє задоволення.

Виготовлено в компанії SolTech