Чому варто віддати перевагу сублімованій каві «Кава Характерна» в упаковці в 130 грамів і чи відрізняється він від звичної нам заварної кави?

Звичайно ж натуральний кавовий напій часто духмяний і смачніше розчинного, проте саме розчинна кава користується більш переконливою популярністю у всьому світі.
Вся справа в практичності і зручності. Розчинну каву можна приготувати, по суті, в будь-яких умовах, не потребуючи ні яких спеціальних пристроїв, необхідний лише окріп. Але в той же час у цінителів розчинної кави присутнє непереборне бажання отримати від вживання розчинного напою таке ж неймовірне задоволення, як і від натурального.

Таку ж мету ставлять перед собою і порядні виробники кави, намагаючись за допомогою розробки бездоганних технологій і використання лише якісної сировини поставляти на ринок найкращі сорти сублімованої розчинної кави.
Гідні виробники стверджують, що сублімований варіант за своєю структурою і характеристиками максимально наближений до натуральної кави, в порівнянні з іншими видами розчинних напоїв. Технологічна складність виробничого процесу сублімованої продукції призводить до високої вартості такого напою, але при цьому краще зберігає аромат початкового кавового зерна.

Звичайно, це не на стільки яскравий насичений аромат натуральної кави, але тим не менше ...

На окрему увагу заслуговує сублімована розчинна кавова продукція з ароматами

Технологія виготовлення такого роду кави ще складніша, оскільки повернути кінцевому продукту його первісний кавовий аромат, до того ж наситивши його іншими популярними, класичними і улюбленими більшістю з нас запахами, без застосування хімічних ароматизаторів, завдання досить складне. Це робиться за допомогою просочування сублімованих кавових гранул тими ефірними маслами, які спочатку витягали з зерен кави в процесі приготування, а далі ароматизація може обмежуватися лише бажаннями споживачів.
Дивно, але найбільш численна споживча аудиторія налічується, і при цьому цілком обгрунтовано, у розчиннго кавового напою «Кава Характрена» в упаковці вагою в 130 грам, при цьому популярність даного обсягу стабільно незмінна.
130 грамовий обсяг очолює ваговий рейтинг популярних і най-затребуваніших розфасовок розчинної кави «Кава Характерна», оскільки користується серед споживачів великим попитом саме через свого практичного середнього обсягу, зручного для споживання.
Завдяки особливій технологічній обробці добірного бразильського сорту арабіки і вмілої обробки сировини даний вид кавової продукції стає одним з бездоганних напоїв в розчинній ароматизованій кавовій лінії.
У підсумку, впевнено можна заявити, що сублімована кава від «Кава Характерна» максимально наближена смаком до звичайної традиційної заварної меленої кави.

Виготовлено в компанії SolTech